Czy można połączyć się z firmą z każdego miejsca.

Wracając do tematy jaki ostatnio nie został wyczerpany z baku czasu i miejsca chcę go dokończyć. Ostatnią jaką udało się scharakteryzować był serwis. Kolejnym jaki chcę opisać jest jest sklep internetowy. Sklep internetowy pozwala klientowi na dokonywanie zakupów w bardzo szybki sposób oraz płacenie za niego poprzez przelewu kartą kredytową lub klasycznym przelewem. Pozwala także na bardzo łatwe poruszanie się po takiej stronie www oraz wyszukiwanie produktów poprzez wyszukiwarki.

Mamy również do dyspozycji strony www oparte na zasadach intranet. Polega to na stworzeniu czegoś w rodzaju sieci komputerowej pozwalającej na łatwy przepływ informacji oraz danych w jednym środowisku. Oczywiście komunikacja taka odbywa się poprzez zalogowanie do systemu tak aby niepożądani ludzie nie mieli wglądu do naszej się komputerowej a tym samym do kradzieży danych.

Zbudowanie takiej sieci wymaga jednak zatrudnienia odpowiedniej firmy świadczącej obsługę informatyczna w tym zakresie, ponieważ potrzebna do tego jest bardzo zaawansowana wiedza z zakresu sieci komputerowych itd. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość komunikowania się z pracownikami i pracownicy z pracodawcą z każdego miejsca na świecie pod warunkiem że ma się dostęp do internetu. Jednak przy dzisiejszym realiach jest bardzo małe prawdopodobieństwa, że takiego miejsca się nie znajdzie. Pozostało jeszcze kilka rodzajów do opisania ale myślę, że te przedstawione wystarczająco nakreślą jak wielkie możliwości promocji firmy ma internet.