Media

Media tradycyjne czy media internetowe? Takie pytanie pojawia się - nie tylko w środowisku medialnym - coraz częściej. Warto jednak wiedzieć, że niekoniecznie trzeba na nie odpowiadać w sposób jednoznaczy. Zarówno media tradycyjne, jak i media internetowe są w jakimś stopniu pozytywne czy negatywne. Od każdej inddywidualnej osoby czy też odbiorcy zależy, które medium wybierze.

Należy sobie zdawać przy tym sprawę, że charakterystyka mediów w takim wypadku jest niezmiernie ważna. Nie można bowiem oglądać telewizji, nie rozumiejąc specyfiki jej działania. Warto przy okazji zainteresowania się mediami przejrzeć wszystkie, ponieważ wtedy najbardziej kompetentnie będziemy w stanie zdecydować, które z nich przypada nam do gustu najbardziej.

Media internetowe są przede wszystkim ogólnie dostępne. Mając dostęp do sieci internetowej w telefonie, tablecie czy komputerze możemy w każdej chwili przeczytać najważniejsze wiadomości.Niewątpliwie jest to plus mediów internetowych. Warto jednak pamiętać, żeby wybierać zaufane media.