Strony www

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że na przestrzeni lat internet znacznie się zmienił. Wydaje się, że jest to wniosek dość oczywisty, jednak często okazuje się, że użytkownicy sieci tego nie zauważają.

Dlaczego tak się dzieje? Wystarczy jedynie zadać sobie inne pytanie - jakie zmiany mamy na myśli mówiąc o tym, że internet rzeczywiście jakieś różnice posiada, jeśli mielibyśmy porównać go z siecią internetową sprzed lat. Wydaje się, że najprostszą zmianą jest ilość stron internetowych. Na początku historii cyberprzestrzeni stron www było rzeczywiście mało.

Taki stan rzeczy zmienił się diametralnie w ciągu ostatnich dwóch dekad przede wszystkim dlatego, że coraz więcej osób miało po prostu dostęp do komputera oraz do łącza internetowego. Jakby jednak nie było, wydaje się, że od zawsze internet raczej służył, aniżeli szkodził człowiekowi (pomijając oczywiście wirusy i działania hakerów, jednakże takie ataki na tle innych plusów pozostają raczej niezauważone) i miejmy nadzieję, że tak przez długi czas pozostanie.